Зомби
Бокс
Нинџа
Авантурите
Вештина игре
Монструми
Наруто
На мрежи игре
Акција
Мморпг
Једноставни
Војни игре
Град
Најбољи Нови Топ

Нови

Гаме Цомбо Босс онлајн
Цомбо Босс
Гаме Теенаге Мутант Ниња Туртлес Монстерс Вс Мутантс онлајн
Теенаге Мутант Ниња Туртлес Монстерс Вс Мутантс
Гаме Суперхероес вс Фоотбаллерс онлајн
Суперхероес вс Фоотбаллерс
Гаме Бокинг Цлуб онлајн
Бокинг Цлуб
Гаме Мјешовита Мацхо уметност онлајн
Мјешовита Мацхо уметност
Гаме Пуппет Врестлинг онлајн
Пуппет Врестлинг
Гаме Спортсман Бокинг онлајн
Спортсман Бокинг
Гаме Богови Арена борбе онлајн
Богови Арена борбе
Гаме 64 песнице онлајн
64 песнице
Гаме Мачевање двориста онлајн
Мачевање двориста
Гаме Пилећи Дуел Русх онлајн
Пилећи Дуел Русх
Гаме Кликните на главу онлајн
Кликните на главу
Гаме Дуел оф Схиелдс онлајн
Дуел оф Схиелдс
Гаме Карате се бори за стварне битке онлајн
Карате се бори за стварне битке
Гаме Анимало Епиц Монстер Баттле онлајн
Анимало Епиц Монстер Баттле
Гаме Робот Фигхтер Епиц Баттлес онлајн
Робот Фигхтер Епиц Баттлес

Игре Туча за двоје

Гаме Ниња Туртле Мајор Цомбат 2 онлајн
Ниња Туртле Мајор Цомбат 2
Гаме Кингс Исланд 2 онлајн
Кингс Исланд 2
Гаме Зомби витез онлајн
Зомби витез
Гаме Егзотично Адвентуре 2 онлајн
Егзотично Адвентуре 2
Гаме Борба против компресија онлајн
Борба против компресија
Гаме Дигитални чудовиште Фигхтинг онлајн
Дигитални чудовиште Фигхтинг
Гаме Борбу чудовишта онлајн
Борбу чудовишта
Гаме Две оштрице онлајн
Две оштрице
Гаме Краљ бораца 1,7 онлајн
Краљ бораца 1,7
Гаме Ултрамен 2 онлајн
Ултрамен 2
Гаме Ахил 2 Порекло легенде онлајн
Ахил 2 Порекло легенде
Гаме Битка роботи 2 онлајн
Битка роботи 2
Гаме Кинг оф Фигхтерс Винг-1.0 онлајн
Кинг оф Фигхтерс Винг-1.0
Гаме Дечак чудовишта онлајн
Дечак чудовишта
Гаме Борба против белог снега онлајн
Борба против белог снега
Гаме Борба против Звезде Стрип онлајн
Борба против Звезде Стрип
Гаме Борба против Мајстори - Муаи Тајландски онлајн
Борба против Мајстори - Муаи Тајландски
Гаме Батман тучи онлајн
Батман тучи
Гаме Оне Пиеце Егзотично Авантура онлајн
Оне Пиеце Егзотично Авантура
Гаме Убица 3 онлајн
Убица 3
Гаме Легенда Јан Лунг 3 онлајн
Легенда Јан Лунг 3
Гаме Савршен војник онлајн
Савршен војник
Гаме Рука освете онлајн
Рука освете
Гаме Супер Херо Панда онлајн
Супер Херо Панда
Гаме Савршен војник онлајн
Савршен војник
Гаме Кинг оф Фигхтерс против ДНФ онлајн
Кинг оф Фигхтерс против ДНФ
Гаме Сандале 2 онлајн
Сандале 2
Гаме Соуцхиро мачевалац онлајн
Соуцхиро мачевалац
Гаме Политички Дуел 2 онлајн
Политички Дуел 2
Гаме Наруто борбе онлајн
Наруто борбе
Гаме Цонтра близанци онлајн
Цонтра близанци
Гаме Борба против пиратерије онлајн
Борба против пиратерије
Гаме Супер битка онлајн
Супер битка
Гаме Куп о борби мутаната онлајн
Куп о борби мутаната
Гаме Варварин онлајн
Варварин
Гаме Повећана хладу онлајн
Повећана хладу
Гаме Освета Бохун онлајн
Освета Бохун
Гаме Душа Механика онлајн
Душа Механика
Гаме Њујорк Фигхтер 4 играча онлајн
Њујорк Фигхтер 4 играча
Гаме Змајева песница 2-Битка за Бладе онлајн
Змајева песница 2-Битка за Бладе
Гаме Ниња Духа онлајн
Ниња Духа
Гаме Чудо онлајн
Чудо
Гаме Ревенге Оф Тхе Хулк онлајн
Ревенге Оф Тхе Хулк
Гаме Ратници и стрелаца онлајн
Ратници и стрелаца
Гаме Мини-робота такмичења онлајн
Мини-робота такмичења
Гаме Стреет Фигхтер онлајн
Стреет Фигхтер
Гаме Гангстери из Њујорка онлајн
Гангстери из Њујорка
Гаме Сониц РПГ ЕПС 8 онлајн
Сониц РПГ ЕПС 8
Гаме Кинг оф Фигхтерс Винг 1,8 онлајн
Кинг оф Фигхтерс Винг 1,8
Гаме Бандит краљеви онлајн
Бандит краљеви
Гаме КОФ Фигхтинг онлајн
КОФ Фигхтинг
Гаме Ниња онлајн
Ниња
Гаме Црвена Крв Фигхтер онлајн
Црвена Крв Фигхтер
Гаме Хобо 7 Хеавен онлајн
Хобо 7 Хеавен
Гаме Наруто Баттле Гроундс онлајн
Наруто Баттле Гроундс
Гаме Мортал Комбат Карнаге онлајн
Мортал Комбат Карнаге
Гаме Фигхт Цлуб онлајн
Фигхт Цлуб
Гаме Епиц ратник онлајн
Епиц ратник
Гаме Ултрамен 3 онлајн
Ултрамен 3
Гаме Наруто Рат 1,1 онлајн
Наруто Рат 1,1
Гаме Фат Цат Анђео 2 Инвинцибле верзија онлајн
Фат Цат Анђео 2 Инвинцибле верзија
Гаме Печат копна онлајн
Печат копна
Гаме Нацхо рвање онлајн
Нацхо рвање
Гаме Халло Винк онлајн
Халло Винк
Гаме ТТ Рацер онлајн
ТТ Рацер
Гаме Кунг Фу Куест: Јаде кула Пун екран онлајн
Кунг Фу Куест: Јаде кула Пун екран
Гаме Наруто РПГ 2 онлајн
Наруто РПГ 2
Гаме Гхост Ридер Демон Дуел онлајн
Гхост Ридер Демон Дуел
Гаме Електромеханички два онлајн
Електромеханички два
Гаме Црвени Барон онлајн
Црвени Барон
Гаме Ултрамен чудовишта онлајн
Ултрамен чудовишта
Гаме Домовинског рата онлајн
Домовинског рата
Гаме Цапоеира Фигхтер онлајн
Цапоеира Фигхтер
Гаме Ударац зомби онлајн
Ударац зомби
Гаме Ревенант онлајн
Ревенант
Гаме Ултрамен 5 онлајн
Ултрамен 5
Гаме Луди Зомби онлајн
Луди Зомби
Гаме Хероји боре онлајн
Хероји боре
Гаме Ентер Тхе Кицк Јумп онлајн
Ентер Тхе Кицк Јумп
Гаме Карате Монкеи онлајн
Карате Монкеи
Гаме Робот онлајн
Робот
Гаме Стро шешир Самураи 2 онлајн
Стро шешир Самураи 2
Гаме Борба човека онлајн
Борба човека
Гаме Три Британија - Пет генерала Тигер онлајн
Три Британија - Пет генерала Тигер
Гаме Ниња вс зомби онлајн
Ниња вс зомби
Гаме Бетмен храбри и динамичан двоструко тим онлајн
Бетмен храбри и динамичан двоструко тим
Гаме Лондон избијање онлајн
Лондон избијање
Гаме Зее свету онлајн
Зее свету
Гаме Ниња Туртлес вс Повер Рангерс онлајн
Ниња Туртлес вс Повер Рангерс
Гаме Борба Брат 2 онлајн
Борба Брат 2
Гаме Човек Фигтх онлајн
Човек Фигтх
Гаме Битка паника онлајн
Битка паника
Гаме Драгон Фист онлајн
Драгон Фист
Гаме Бетмен Цобблебот капар онлајн
Бетмен Цобблебот капар
Гаме Најбржи робот онлајн
Најбржи робот
Гаме Борба Турнир онлајн
Борба Турнир
Гаме Хобо 5 - Спаце свађе: Напад на Хобо клонова онлајн
Хобо 5 - Спаце свађе: Напад на Хобо клонова
Гаме Крила Легенда онлајн
Крила Легенда
Гаме Стреет Фигхтер ИИ шампион издање онлајн
Стреет Фигхтер ИИ шампион издање
Гаме Тучи 7 - Риханна онлајн
Тучи 7 - Риханна
Гаме Спајдермен Румбле одбране онлајн
Спајдермен Румбле одбране
Гаме Галванизирано гвожђе Џејн онлајн
Галванизирано гвожђе Џејн
Гаме Аниме Варриорс 2 онлајн
Аниме Варриорс 2
Гаме Копље и Катана 2 онлајн
Копље и Катана 2
Гаме Беат битку онлајн
Беат битку
Гаме Ха иа! онлајн
Ха иа!
Гаме Мушкарци и гвожђе онлајн
Мушкарци и гвожђе
Гаме Роцки Легендс онлајн
Роцки Легендс
Гаме Борьба с зомби 2 онлајн
Борьба с зомби 2
Гаме Бен 10 рој банкротство онлајн
Бен 10 рој банкротство
Гаме Спартацус: Фирст Блоод онлајн
Спартацус: Фирст Блоод
Гаме Епиц Босс Фигхтер онлајн
Епиц Босс Фигхтер
Гаме Повер Рангерс Самураи онлајн
Повер Рангерс Самураи
Гаме Борба против браће онлајн
Борба против браће
Гаме Супер Старс Фигхтинг онлајн
Супер Старс Фигхтинг
Гаме Фанатичан онлајн
Фанатичан
Гаме Кунгфу Панда Скелетон Кинг онлајн
Кунгфу Панда Скелетон Кинг
Гаме Ниња борбе онлајн
Ниња борбе
Гаме Нињаго Деад Земљиште онлајн
Нињаго Деад Земљиште
Гаме Бен 10 Бокс онлајн
Бен 10 Бокс
Гаме Барт Симпсон Борба зомбија онлајн
Барт Симпсон Борба зомбија
Гаме Фигхтер онлајн
Фигхтер
Гаме Змајева кугла жестоке борбе в2.2 онлајн
Змајева кугла жестоке борбе в2.2
Гаме Нови Ниња онлајн
Нови Ниња
Гаме Волверине Тхе Ласт Станд онлајн
Волверине Тхе Ласт Станд
Гаме Рун Рун Ниња онлајн
Рун Рун Ниња
Гаме Бен10 Давн оф тхе странаца онлајн
Бен10 Давн оф тхе странаца
Гаме Рун Рун Ниња 3 онлајн
Рун Рун Ниња 3
Гаме Рун, ниња, рун - 2 онлајн
Рун, ниња, рун - 2
Гаме Минотаур - 2 онлајн
Минотаур - 2
Гаме Ниња Аир Цомбат онлајн
Ниња Аир Цомбат
Гаме Бета хит аниме онлајн
Бета хит аниме
Гаме Трансформатор Робот рат онлајн
Трансформатор Робот рат
Гаме 3Д Фигхтинг онлајн
3Д Фигхтинг
Гаме Варварин онлајн
Варварин
Гаме Кунг фу Зец онлајн
Кунг фу Зец
Гаме Бурнинг Камила онлајн
Бурнинг Камила
Гаме Садрже Хим онлајн
Садрже Хим
Гаме Цомиц Звезде Фигхтинг 3 онлајн
Цомиц Звезде Фигхтинг 3
Гаме Легенда о два брата онлајн
Легенда о два брата
Гаме Кунгфу зец онлајн
Кунгфу зец
Гаме Наруто Авантура у шуми онлајн
Наруто Авантура у шуми
Гаме Хелиос и Спартан онлајн
Хелиос и Спартан
Гаме Рагдолл Румбле онлајн
Рагдолл Румбле
Гаме Бен 10: Ултимате Варриор онлајн
Бен 10: Ултимате Варриор
Гаме Монструм борац онлајн
Монструм борац
Гаме Роган је Свордмастер онлајн
Роган је Свордмастер
Гаме Беат марио онлајн
Беат марио
Гаме Ниња: Цоол Адвентурес! онлајн
Ниња: Цоол Адвентурес!
Гаме Супер Смасх блиц онлајн
Супер Смасх блиц
Гаме Фантастична четворка. Русх Црусх онлајн
Фантастична четворка. Русх Црусх
Гаме Мач борба онлајн
Мач борба
Гаме Монструм борац онлајн
Монструм борац
Гаме Сховман Борба онлајн
Сховман Борба
Гаме Ирон Ман Баттле Цити онлајн
Ирон Ман Баттле Цити
Гаме Борба Ман - Ксиао Ксиао 9 онлајн
Борба Ман - Ксиао Ксиао 9
Гаме Бандит Кингс онлајн
Бандит Кингс
Гаме Панда вс Зомбиес онлајн
Панда вс Зомбиес
Гаме Батман Форевер онлајн
Батман Форевер
Гаме Карате Блазерс онлајн
Карате Блазерс
Лоад игра
Ви сте рекли нешто о називом "Текен" или "Мортал Комбат"?Да, ово је најпознатији фаитинговие (борба) игра крајем деведесетих - почетак два хиљадитог, са ових игара везан детињство многих младих данас играчима, дуго ћаскање са пријатељима у борби за оно што ће имати 5 минута да играју са пријатељима и видети ко је јачи, без употребе силе не напуштања куће.Познати фразе попут "фаталност" или "бруталити" одведени из ових игара.Сличне игре су имали свој врхунац развоја у осамдесетим, када је полако почео да бледи, све пребацио на нови тип игре: акционе игре, који више није могао да откључате потенцијал рачунара у то време.Али сви бесмртни, ипак жив сећање на њу све почело са "Денди", или како је то било у моди "восмибитки", затим је искористио Батон «Сега» и «Сони», а сада, легендарна линију игара у како за личне рачунаре и напредне играње конзолу, и добио други ветар са фантастичним графике и још много узбудљивих борби.Борбене игре за две особе су доступни свима и свакоме ко има рачунар и интернет.Сви постојећи игре, добио нову инкарнацију у савремене графике, са још изопачен и феинтс су најбољи модели ликова.Али сада, они су се преселили на нови ниво и развијен са већом активношћу, нове методе, побољшана цртање сву акцију.Чак и са овим иновацијама, неће отићи је најомиљенији карактеристика свих играча: прилика да се играју заједно, али не на мрежи, а седи поред свог противника који Компатибилност најбољи пријатељ.Савремени фаитинговие игре на рачунарима имају функцију цоннецт гамепад (јоистицк), што чини убедљиву ефекат носталгије.После много побољшања у игри за два борбама били занимљивији, направљен без преседана реализам у уличним борбама, графички игра добила леп подстицај за развој, али главни правац борбе, као демонстрацију моћи и супериорности, остао.Сваки лик има своје карактеристике, тако да можете наћи душу јунака, игра ће привући оне који не воле да лутају по мапи да пронађе излаз, где се цела територија ограничена на сцени са ривалом, барем - више од два непријатеља.Гамеплаи функције које не морају нужно проћи кроз целу игру, а за учешће у борбама против противника различитог комплексност, ово је одлично решење ако желите да играте неку фирму игра у истом рачунару.Можете играти у једном тренутку, или другим правилима.У принципу, овај жанр чује посебну пажњу, а право на другу шансу.