Игре са облачење
Служење
Познати
Шминка
Барби облачање
Фризури
На мрежи игре
7 година
Модни
Једноставни
Барберсхоп
Салон фризуре
Град
Најбољи Нови Топ

Нови

Гаме Принцеза Сент за будућност онлајн
Принцеза Сент за будућност
Гаме Ми Литтле Пони: Раинбов Дасх - Реал фризуре онлајн
Ми Литтле Пони: Раинбов Дасх - Реал фризуре
Гаме Баби Хазел: Даи фризура онлајн
Баби Хазел: Даи фризура
Гаме Диснеи Аурора код фризера онлајн
Диснеи Аурора код фризера
Гаме Мала сирена: Ариел је код фризера онлајн
Мала сирена: Ариел је код фризера
Гаме Евер Афтер Хигх Равен Краљица - Реал фризуре онлајн
Евер Афтер Хигх Равен Краљица - Реал фризуре
Гаме Танглед: Дизајн свадбених фризура 3 онлајн
Танглед: Дизајн свадбених фризура 3
Гаме Ана од трауме онлајн
Ана од трауме
Гаме Софиа: Деца фризура онлајн
Софиа: Деца фризура
Гаме Трансформација принцезе-фрог онлајн
Трансформација принцезе-фрог
Гаме Мињон: луда фризура онлајн
Мињон: луда фризура
Гаме Фризуру Доктор Тедди онлајн
Фризуру Доктор Тедди
Гаме Елса Цхристмас Реал Фризуре онлајн
Елса Цхристмас Реал Фризуре
Гаме Бријати Барбие Беард онлајн
Бријати Барбие Беард
Гаме Нове фризуре Фор Гирлс онлајн
Нове фризуре Фор Гирлс
Гаме Укупно Драма Реал Фризуре онлајн
Укупно Драма Реал Фризуре

Игре Шишање

Гаме Фризура за малу принцезу онлајн
Фризура за малу принцезу
Гаме Направите фризуру звезда онлајн
Направите фризуру звезда
Гаме Девојка у берберницу онлајн
Девојка у берберницу
Гаме Принцеза Хаирстиле онлајн
Принцеза Хаирстиле
Гаме Летње фризуре принцеза онлајн
Летње фризуре принцеза
Гаме Девојке у Њујорку онлајн
Девојке у Њујорку
Гаме Упдо онлајн
Упдо
Гаме Праве шишке онлајн
Праве шишке
Гаме Фризура пром онлајн
Фризура пром
Гаме Цинди стилиста онлајн
Цинди стилиста
Гаме Велики фризерски салон онлајн
Велики фризерски салон
Гаме Атрактивна Катие фризуре онлајн
Атрактивна Катие фризуре
Гаме Невероватна коса 2 онлајн
Невероватна коса 2
Гаме Модеран фризуру онлајн
Модеран фризуру
Гаме Фризура у 2011 онлајн
Фризура у 2011
Гаме Фризура 40. онлајн
Фризура 40.
Гаме Смицање онлајн
Смицање
Гаме Краљевског пара онлајн
Краљевског пара
Гаме Омиљена фризерски салон онлајн
Омиљена фризерски салон
Гаме Модеран фризуру онлајн
Модеран фризуру
Гаме Винтаге стил онлајн
Винтаге стил
Гаме Винтаге фризуре онлајн
Винтаге фризуре
Гаме Барберсхоп онлајн
Барберсхоп
Гаме Целебрити фризура онлајн
Целебрити фризура
Гаме Барбие прави шишање онлајн
Барбие прави шишање
Гаме Фризура за девојке онлајн
Фризура за девојке
Гаме Нечувено фризуре онлајн
Нечувено фризуре
Гаме Фантастичан фризуре онлајн
Фантастичан фризуре
Гаме Ханнах Монтана Реал шишање онлајн
Ханнах Монтана Реал шишање
Гаме Фризуре за лепотом краљице онлајн
Фризуре за лепотом краљице
Гаме Маниа фризуре 2 онлајн
Маниа фризуре 2
Гаме Франкие Стајн моди онлајн
Франкие Стајн моди
Гаме Мода шминке невеста онлајн
Мода шминке невеста
Гаме Мода Лепа вила онлајн
Мода Лепа вила
Гаме Барберсхоп онлајн
Барберсхоп
Гаме Хеатхерс стилски фризуре онлајн
Хеатхерс стилски фризуре
Гаме Снип 'н Стил онлајн
Снип 'н Стил
Гаме Венчање косе онлајн
Венчање косе
Гаме Ови различити фризуре онлајн
Ови различити фризуре
Гаме Беби Хазел Нега косе онлајн
Беби Хазел Нега косе
Гаме Коса Макеовер Цонтест онлајн
Коса Макеовер Цонтест
Гаме Цоол фризуру Мими онлајн
Цоол фризуру Мими
Гаме Фризура салон. Део 3 онлајн
Фризура салон. Део 3
Гаме Фризуру Дизајн онлајн
Фризуру Дизајн
Гаме Забавља са Франкенстеин онлајн
Забавља са Франкенстеин
Гаме Креативне фризуре онлајн
Креативне фризуре
Гаме Направите модеран фризура онлајн
Направите модеран фризура
Гаме Најбољи шишање у 10 година онлајн
Најбољи шишање у 10 година
Гаме Фризер онлајн
Фризер
Гаме Жута хаљина онлајн
Жута хаљина
Гаме Боја косе онлајн
Боја косе
Гаме Петс Реал шишање онлајн
Петс Реал шишање
Гаме Изазови на берберин онлајн
Изазови на берберин
Гаме Принцеза и коња онлајн
Принцеза и коња
Гаме Метро Сурферс фризерски салон онлајн
Метро Сурферс фризерски салон
Гаме Модеран фризуру онлајн
Модеран фризуру
Гаме Мали берберин онлајн
Мали берберин
Гаме Продавница тренди фризуре онлајн
Продавница тренди фризуре
Гаме Барберсхоп онлајн
Барберсхоп
Гаме Хаљина девојка рођендан онлајн
Хаљина девојка рођендан
Гаме Глам фризерски салон онлајн
Глам фризерски салон
Гаме Спортски лета девојка онлајн
Спортски лета девојка
Гаме Берберин онлајн
Берберин
Гаме Рапунзел фризуру онлајн
Рапунзел фризуру
Гаме Поли Слатка фризуру онлајн
Поли Слатка фризуру
Гаме Слатка фризуру онлајн
Слатка фризуру
Гаме Ђаволски Фризер онлајн
Ђаволски Фризер
Гаме Трака за косу онлајн
Трака за косу
Гаме Обиман фризуре онлајн
Обиман фризуре
Гаме Фризуре за Ноћ вештица онлајн
Фризуре за Ноћ вештица
Гаме Мало Цутие фризура онлајн
Мало Цутие фризура
Гаме Одећа за труднице мајку онлајн
Одећа за труднице мајку
Гаме Лагоона Блуе фризура онлајн
Лагоона Блуе фризура
Гаме Студио фризуре Ева онлајн
Студио фризуре Ева
Гаме Лепота прстију онлајн
Лепота прстију
Гаме Елса Фрозен Реал шишање онлајн
Елса Фрозен Реал шишање
Гаме Циндерелла Реал шишање онлајн
Циндерелла Реал шишање
Гаме Модерне Мода Салони онлајн
Модерне Мода Салони
Гаме Фрозен Елса Феатхер Цхаин плетенице онлајн
Фрозен Елса Феатхер Цхаин плетенице
Гаме Барби: Принцеза прича онлајн
Барби: Принцеза прича
Гаме Фризуре за Винк онлајн
Фризуре за Винк
Гаме Принцесс фризерски салон онлајн
Принцесс фризерски салон
Гаме Бритни Макеовер онлајн
Бритни Макеовер
Гаме Принцеза Ариел фризура онлајн
Принцеза Ариел фризура
Гаме Карираним ученица онлајн
Карираним ученица
Гаме Емо Лепота фризерски салон Шминка онлајн
Емо Лепота фризерски салон Шминка
Гаме Романтична косе онлајн
Романтична косе
Гаме Цуте Кинески собе онлајн
Цуте Кинески собе
Гаме Деним Ташне онлајн
Деним Ташне
Гаме Шишање деце онлајн
Шишање деце
Гаме Литтле Фаири Цуте Шишање онлајн
Литтле Фаири Цуте Шишање
Гаме Пикси Холлов Реал Хаирцутс онлајн
Пикси Холлов Реал Хаирцутс
Гаме Барбие фризура студио онлајн
Барбие фризура студио
Гаме Савршена косе Холивуд Стил онлајн
Савршена косе Холивуд Стил
Гаме Деда у берберницу онлајн
Деда у берберницу
Гаме Ваш омиљени салон онлајн
Ваш омиљени салон
Гаме Дан венчања онлајн
Дан венчања
Гаме Студио лепоте 2 онлајн
Студио лепоте 2
Гаме Магазине Цовер онлајн
Магазине Цовер
Гаме Монстер Хигх Фасхион Стилиста онлајн
Монстер Хигх Фасхион Стилиста
Гаме Маниа фризуре онлајн
Маниа фризуре
Гаме Најбољи Испреплетени фризура онлајн
Најбољи Испреплетени фризура
Гаме Цвет Квиз онлајн
Цвет Квиз
Гаме Шминка Лади ГаГа онлајн
Шминка Лади ГаГа
Гаме Том Цат бријање онлајн
Том Цат бријање
Гаме Рапунзел фризура онлајн
Рапунзел фризура
Гаме Вила Хаирстиле онлајн
Вила Хаирстиле
Гаме Беби Хазел Нега косе онлајн
Беби Хазел Нега косе
Гаме Хаљина Елоисе невеста онлајн
Хаљина Елоисе невеста
Гаме Направи фризуре 2 онлајн
Направи фризуре 2
Гаме Парти код куће онлајн
Парти код куће
Гаме Елса Фрозен Цуте шишање онлајн
Елса Фрозен Цуте шишање
Гаме Школа девојка фризура онлајн
Школа девојка фризура
Гаме Хаппи Хаер Дрессерс онлајн
Хаппи Хаер Дрессерс
Гаме Тесса Лето косе онлајн
Тесса Лето косе
Гаме Емо Гирл Сцене онлајн
Емо Гирл Сцене
Гаме Талкинг Цат Хаирцутс онлајн
Талкинг Цат Хаирцутс
Гаме Чудовиште високо Торалеи трака фризура онлајн
Чудовиште високо Торалеи трака фризура
Гаме Бабиситтер Бања Макеовер онлајн
Бабиситтер Бања Макеовер
Гаме Фризуру Дизајн онлајн
Фризуру Дизајн
Гаме Риханна Макеовер онлајн
Риханна Макеовер
Гаме Емина фризерски салон онлајн
Емина фризерски салон
Гаме Принцесс фризерски салон онлајн
Принцесс фризерски салон
Гаме Свеет Суммер плетенице онлајн
Свеет Суммер плетенице
Гаме Венчање фризерски салон онлајн
Венчање фризерски салон
Гаме Божанска фризерски салон онлајн
Божанска фризерски салон
Гаме Перфецт Хаир онлајн
Перфецт Хаир
Гаме Братз прави шишање онлајн
Братз прави шишање
Гаме Дора прави шишање онлајн
Дора прави шишање
Гаме Делуке фризерски салон онлајн
Делуке фризерски салон
Гаме Невеста косе Дизајн онлајн
Невеста косе Дизајн
Гаме Модеран мама и ћерка онлајн
Модеран мама и ћерка
Гаме Санта бријање онлајн
Санта бријање
Гаме Беби У фризерски салон онлајн
Беби У фризерски салон
Гаме Изаберите Ваш стил онлајн
Изаберите Ваш стил
Гаме Највише Модна фризуру онлајн
Највише Модна фризуру
Гаме Мими цоол фризуре онлајн
Мими цоол фризуре
Гаме Деда на Беард онлајн
Деда на Беард
Гаме Дејзи Хаирстилист онлајн
Дејзи Хаирстилист
Гаме Фисхер девојка Макеовер онлајн
Фисхер девојка Макеовер
Гаме Шик Фанци Гирл Макеовер онлајн
Шик Фанци Гирл Макеовер
Гаме Принцеза Мерида онлајн
Принцеза Мерида
Гаме Carly Rae Джепсен макияж. онлајн
Carly Rae Джепсен макияж.
Гаме Слатка Принцеза Фризер онлајн
Слатка Принцеза Фризер
Гаме Локне и Цутс онлајн
Локне и Цутс
Гаме 3Д Хаирцу онлајн
3Д Хаирцу
Гаме Супер Фризер онлајн
Супер Фризер
Гаме Барбикиних тиарас онлајн
Барбикиних тиарас
Гаме Дора косу прелив онлајн
Дора косу прелив
Гаме Састанак принцеза онлајн
Састанак принцеза
Гаме Франкие Стеин Хаирцутс онлајн
Франкие Стеин Хаирцутс
Гаме Модна фризура онлајн
Модна фризура
Гаме Цхристмас Елф Реал Фризуре онлајн
Цхристмас Елф Реал Фризуре
Гаме Схеллис Барбие Хаирцут онлајн
Схеллис Барбие Хаирцут
Гаме Поу бријање онлајн
Поу бријање
Гаме Сузие салон онлајн
Сузие салон
Гаме Минион На Салону Беард онлајн
Минион На Салону Беард
Гаме Провокативан супер фризуру онлајн
Провокативан супер фризуру
Гаме Фризер Он Вацатион онлајн
Фризер Он Вацатион
Гаме Сана странка онлајн
Сана странка
Лоад игра
Невероватно је колико фризура може променити лице особе.То није случајно, јер многи људи да пронађу добар фризер је веома важан задатак.И то је разлог зашто стална фризерка не само да навијају познати разговор клијента, али будите наговештај његових жеља.А ако ови предлози ће свакако није појава - да разговарамо.Можда је зато у игри фризура за девојке су толико честе.Нека их на нашем сајту.Дакле, треба напоменути да игре за дјевојчице фризура може поделити у неколико категорија.Прва група од игара посвећен искључиво шишање.У почетку, можете да одаберете карактер, који ће бити одржан фризерским експерименте.После свега, спољашњи изглед клијента за будућност косе.Даље у чин професионалног опредељења.Не заборавимо редоследу операција.У доброј салону клијент прво опрати главу, а онда седите у удобној фотељи, где може да седи дуже време, док берберин чуда.Даље, играч мора да одлучи о стилу будућих фризура.Да бисте то урадили, постоји читав арсенал алата.Маказе могу постићи жељени дужину косе и покосити их на посебан начин.Виклери може дати волумен косе.Са пеглање косе може исправити чак највише непокорних Трессес.Не заборавите ио косе боје.Од разних боја можете креирати јединствену боју или боју косе у различитим бојама.Завршио сликарство разне пене, гелове и спрејеве за косу.Неке игре су такође прибор у виду брошева, игле, па чак и тиарас.Занимљиво је да многи игре за шишање девојке посвећен личности.Они могу да раде на спољном изгледу популарних глумаца, музичара, поп и рок уметника.На пример, можете да научите како да изгледају као Јустин Биебер са панк Мохавк, или Селена Гомез са кратком косом, или Бритни Спирс са ћелавом главом (мада, то је тако много људи су видели.)Друга врста игара на шишање, фризери су симулатори.Принцип ових игара подсећа симулатори продавнице и ресторане.Ова утакмица на брзину реакције и меморије помешаног са економском менаџером.Циљ је да се напредује са нормалног на елитном салону лепоте Барберсхоп.За извршење снова потребан новац, можете да зарадите брзо Рум сервис је каприциозан посетилаца и учесника.Поред тога, потребно је да пажљиво извршава жеље купаца.Уосталом превирања може нехотице збуњени и косити клијентима уместо фарбање косе.Лек ситуација готово немогуће.Међутим, да би се олакшало задатак, можете купити још савремену опрему.